Dzisiejszy obiad.

steak-626214_1920

Jest poranek, kolejny dzień. Trzeba się zorganizować na dzisiaj. Dzieci jeszcze śpią, a wiec chwila na porządki, posprzątanie, bo potem niestety nie będzie czasu. Całe mieszkanie praktycznie w godzinkę posprzątane, do ogarnięcia pozostała jeszcze kuchnia. Zaraz przygotowanie śniadania dla całej rodzinki, a potem gotowanie obiadu. Co przygotować na dzisiaj?
Muszę zerknąć w swoją magiczną książkę kucharską, w której są magiczne przepisy. Już mam. wybór padł na pomidorową z kluskami, a na drugie danie będą pulpeciki w sosie własnym, młode ziemniaczki i surówka z buraczków.
Menu jest przygotowane, śniadanko zjedzone, czas na przygotowanie obiadu. Mąż wybierze się z dziećmi na spacer, dzisiaj ładna pogoda, więc niech się wyszaleją na dworze, a ja przygotuję im obiad, aby mieli siłę na resztę dnia.
Po obiedzie mamy zamiar pojechać nad morze na plażę, gdyż dzieci lubią bawić się w pasku, a na plaży jego jest dostatek. Dodatkowo duża ilość wody, którą dzieci tez lubią – nie ma chyba lepszego miejsca do spędzenia miło czasu. Wraz z mężem będziemy mogli się też zrelaksować słuchając szumu morza. Mała kąpiel w morzu, trochę opalania i cały dzionek minie. Ale co najważniejsze, minie miło, spędzony w gronie rodzinnym.