Relaks po pracy

Każdy człowiek, który w ciągu dnia pracuje intensywnie chce sobie po pracy odpocząć, by zrelaksować się, złapać oddech i nabrać sił do dalszej pracy w dniu następnym.
Formy relaksu są bardzo różne i zdecydowanie zależne od charakteru człowieka i jego przyzwyczajeń.
Rozwój techniki a zwłaszcza internetu sprawił, że szczególnie młode pokolenie ludzi zdecydowanie zmieniło formę swojego spędzania wolnego czasu.
Już bowiem nie telewizja, a internet jest ulubionym miejscem, gdzie spędzają najwięcej czasu. Rozrywka jest tam bowiem rzeczą bardzo rozpowszechnioną i każdy jest w stanie znaleźć coś, co go zainteresuje i sprawi, że miło spędzi czas.
Dowcipy są obecne na wielu stronach, nierzadko zgromadzone w ogromne wręcz bazy danych, gdzie są posegregowane tematycznie albo wiekowo. Każdy jest w stanie znaleźć tam ten typ humoru, który go bawi.
Ale śmieszne rzeczy w internecie to nie tylko kawały. Coraz większe znaczenie nabierają w tym względzie serwisy wideo oraz strony agregujące memy i różnego rodzaju inne żarty rysunkowe, słowne i te, które są specjalnie kręcone przez ludzi, których bawi robienie śmiesznych rzeczy i nagrywanie tego na kamerę, by potem umieścić to właśnie w sieci.
Jakość tych materiałów jest bardzo zróżnicowana, ale można rzec, że każda z tych grup znajduje wierne grono swoich odbiorców, które różni się w dużej mierze wiekiem i poziomem jakości tych żartów, które są oni w stanie zaakceptować.
Wydaje się, że internet jako źródło humoru i rozrywki będzie się nieustannie rozwijało.